De Bemanningshut

Ben jij klaar voor een avontuur? Stel jouw team samen en ga op onderzoek uit. De Escape Room zal je verbazen door zijn eigenaardigheden! De hut bevindt zich onderin het schip en houdt de geheimen van de scheepslui verborgen. In de hut wordt gedronken, gepokerd en gehandeld door Jack en zijn kameraden. Ben jij bestand tegen dit avontuur? Ga op zoek naar het smokkelwaar en kraak de code. De klok begint te tikken. Laat je niet afleiden, maar focus. Vind je de oplossing om binnen 60 minuten te escapen?

– Maximaal 60 minuten
– Moeilijkheid: Escape Room Nijmegen 3 sterren
– Fysieke intensiteit: Escape Room Nijmegen 3 sterren
– Airco in de Escape Rooms, zodat je ook in de zomer je hoofd koel houdt!
– Ideale teambuilding activiteit
– Toiletten en bar aan boord (onze bar is niet open voor consumpties zonder reservering)

Aantal personen

De Escape Room is geschikt voor maximaal 6 personen (vanaf 12 jaar). Zijn er kinderen onder de 12 jaar aanwezig, dan moet er minimaal één volwassenen bij aanwezig zijn.

Ben je met meer dan 6 personen? Boek dan gemakkelijk een tweede Escape Room tot maximaal 16 personen op hetzelfde tijdstip, zodat jullie tegelijk het spel kunnen spelen!

Indien je meer dan twee Escape Rooms tegelijkertijd wilt spelen tot maximaal 28 personen, neem even contact met ons op, dan kunnen we kijken naar de mogelijkheden.

Reserveren

De Escape Room(s) zijn tot 48 uur voor de aanvangstijd online te reserveren. We raden je aan om tijdig te reserveren. Je kunt de Escape Room(s) online via iDeal betalen.

Bij besteding boven € 200,- is het mogelijk voor bedrijven om per factuur af te rekenen. Indien je per factuur wilt betalen of een arrangement op maat wilt reserveren, neem dan telefonisch contact met ons op of mail naar info@escapebootnijmegen.nl.

Wijzigingen

  • Bij online reserveringen is een wijziging van het aantal personen mogelijk tot de start van de activiteit.
  • Bij online reserveringen is een wijziging van de datum of tijd mogelijk tot 7 dagen voor aanvang van de activiteit of binnen 24 uur na de reservering.
  • Bij facturen is het tot 7 dagen voor aanvang van de activiteit opgegeven aantal personen en datum bepalend voor de eindfactuur.

Betalingen

  • Bij online reserveringen dient de betaling voor aanvang van de activiteit in ons bezit te zijn.
  • Bij facturen dient het factuurbedrag 14 dagen na aanvang van de activiteit in ons bezit te zijn.

Annuleren

  • Tot 7 dagen voor de gereserveerde datum kan kosteloos geannuleerd worden.
  • Bij een annulering binnen 7 dagen voor de gereserveerde datum, worden de kosten van het minimum aantal personen in rekening gebracht.

Belangrijk

  • Al onze Escape Rooms zijn in het Engels te spelen. 
  • Neem je leesbril mee.
  • Je dient 15 minuten voor de aanvangstijd aanwezig te zijn. Indien je te laat bent, dan blijft er minder speeltijd over.
  • Parkeren aan de Waalkade is niet mogelijk. Er zijn twee parkeergarages op loopafstand:
    het Kelfkensbos en de Eiermarkt.
  • Bekijk onze algemene voorwaarden.

Prijzen

Maandag t/m donderdag

   2 personen      € 80,-      € 40,- p.p. 
  3 personen      € 87,-      € 29,- p.p.
  4 personen      €104,-     € 26,- p.p.
  5 personen      €120,-     € 24,- p.p.
  6 personen      €138,-     € 23,- p.p.
  7 personen      €154,-     € 22,- p.p.
  8 personen      €168,-     € 21,- p.p.
  9 personen      €180,-     € 20,- p.p.
10 personen      €190,-     € 19,- p.p.

Vrijdag t/m zondag

   2 personen      € 86,-     € 43,- p.p. 
  3 personen      € 93,-     € 31,- p.p.
  4 personen      €112,-    € 28,- p.p.
  5 personen      €130,-    € 26,- p.p.
  6 personen      €150,-    € 25,- p.p.
  7 personen      €168,-    € 24,- p.p.
  8 personen      €184,-    € 23,- p.p.
  9 personen      €198,-    € 22,- p.p.
10 personen      €210,-    € 21,- p.p.

1
Scan de code